FW10A82R0JA
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
FW10A82R0JA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FW10A82R0JA
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES 82 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: FW10A82R0JA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FW10A82R0JA
Številka dela FW10A82R0JA Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 82 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 411978 pcs Podatkovni list FW10A82R0JA.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.472" L (5.50mm x 12.00mm)
Serija FWxxA Odpornost 82 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Fusible, Safety
Stopnja napak - natančen opis 82 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Fusible, Safety Wirewound