LPV1620-501KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
LPV1620-501KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LPV1620-501KL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 500UH 1A 400 MOHM TH
Podatkovni listi: LPV1620-501KL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LPV1620-501KL
Številka dela LPV1620-501KL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 500UH 1A 400 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5552 pcs Podatkovni list LPV1620-501KL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija LPV
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 500µH Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 500µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 400 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max Trenutna ocena 1A