LPV2023-102KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
LPV2023-102KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LPV2023-102KL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 1MH 1.2A 550 MOHM TH
Podatkovni listi: LPV2023-102KL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LPV2023-102KL
Številka dela LPV2023-102KL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 1MH 1.2A 550 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5740 pcs Podatkovni list LPV2023-102KL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija LPV
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 1mH Višina - sedež (maks.) 0.906" (23.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1mH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 550 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max Trenutna ocena 1.2A