MA3216-201M4
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MA3216-201M4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MA3216-201M4
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FERRITE BEAD 200 OHM 1206 4LN
Podatkovni listi: MA3216-201M4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MA3216-201M4
Številka dela MA3216-201M4 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FERRITE BEAD 200 OHM 1206 4LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5499 pcs Podatkovni list MA3216-201M4.pdf
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija MA
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število linij 4 Tip montaže Surface Mount
Impedanca @ Pogostost 200 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.035" (0.90mm)
Vrsta filtra - DC Resistance (DCR) (Max) 300 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 100mA