MF-MSMF110/16-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-MSMF110/16-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MF-MSMF110/16-2
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka PTC RESET FUSE 16V 1.1A 1812
Podatkovni listi: MF-MSMF110/16-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MF-MSMF110/16-2
Številka dela MF-MSMF110/16-2 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis PTC RESET FUSE 16V 1.1A 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 245003 pcs Podatkovni list MF-MSMF110/16-2.pdf
Napetost - maks 16V Tip Polymeric
Čas do potovanja 300ms Debelina (maks.) 0.033" (0.85mm)
Velikost / dimenzija 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Serija Multifuse®, MF-MSMF
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 210 mOhms Odpornost - začetno (Ri) (min) 40 mOhms
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric), Concave Druga imena MF-MSMF110/16-2TR
MFMSMF110162
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 1.1A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave
Trenutni - potovanje (It) 2.2A Tok - maks 100A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 1.1A Odobritve cURus, TUV