MF-SM030-2-99
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-SM030-2-99 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MF-SM030-2-99
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka PTC RESET FUSE 60V 300MA 2SMD
Podatkovni listi: MF-SM030-2-99.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MF-SM030-2-99
Številka dela MF-SM030-2-99 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis PTC RESET FUSE 60V 300MA 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103415 pcs Podatkovni list MF-SM030-2-99.pdf
Napetost - maks 60V Tip Polymeric
Čas do potovanja 3s Debelina (maks.) 0.125" (3.18mm)
Velikost / dimenzija 0.289" L x 0.214" W (7.36mm x 5.44mm) Serija Multifuse®, MF-SM
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 4.8 Ohms Odpornost - začetno (Ri) (min) 900 mOhms
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2-SMD Druga imena MF-SM030-2-99CT
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 300mA Ih Surface Mount 2-SMD Trenutni - potovanje (It) 600mA
Tok - maks 40A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 300mA
Odobritve cURus, TUV
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MF-SM075-2
MF-SM075-2
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: PTC RESET FUSE 30V 750MA 2SMD
Na zalogi: 294736 pcs
Prenesi: MF-SM075-2.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: PTC RESET FUSE 60V 500MA 2SMD
Na zalogi: 209508 pcs
Prenesi: MF-SM050/60-2.pdf
RFQ
Opis: PTC RESET FUSE 60V 300MA 2SMD