MH1608-151Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MH1608-151Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MH1608-151Y
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FERRITE BEAD 150 OHM 0603 1LN
Podatkovni listi: MH1608-151Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MH1608-151Y
Številka dela MH1608-151Y Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FERRITE BEAD 150 OHM 0603 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3677420 pcs Podatkovni list MH1608-151Y.pdf
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija MH
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število linij 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca @ Pogostost 150 Ohms @ 100MHz
Višina (maks.) 0.039" (1.00mm) Vrsta filtra Power, Signal Line
DC Resistance (DCR) (Max) 100 mOhm Trenutna ocena (maks.) 2A