MH4516-600Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MH4516-600Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MH4516-600Y
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FERRITE BEAD 60 OHM 1806 1LN
Podatkovni listi: MH4516-600Y.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MH4516-600Y
Številka dela MH4516-600Y Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FERRITE BEAD 60 OHM 1806 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4528 pcs Podatkovni list MH4516-600Y.pdf
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) Serija MH
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1806 (4516 Metric) Druga imena MH4516-600Y-ND
MH4516-600YTR
MH4516600Y
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca @ Pogostost 60 Ohms @ 100MHz
Višina (maks.) 0.071" (1.80mm) Vrsta filtra Power, Signal Line
DC Resistance (DCR) (Max) 10 mOhm Trenutna ocena (maks.) 6A