MOV-07D121K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-07D121K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-07D121K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 120V 1.2KA DISC 7MM
Podatkovni listi: MOV-07D121K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-07D121K
Številka dela MOV-07D121K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 120V 1.2KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1031052 pcs Podatkovni list MOV-07D121K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 120V Napetost Varistorja (Min) 108V
Napetost Varistorja (Max) 132V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 7mm
Druga imena MOV07D121K delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 100V
Največji AC volt 75V Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Energija 7.8J natančen opis 120V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Tok - napetost 1.2kA Zmogljivost @ Pogostost 420pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MOV-07D181KTR
MOV-07D181KTR
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: VARISTOR 180V 1.2KA DISC 7MM
Na zalogi: 1050676 pcs
Prenesi: MOV-07D181KTR.pdf
RFQ
MOV-07D180K
MOV-07D180K
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: VARISTOR 18V 250A DISC 7MM
Na zalogi: 1037201 pcs
Prenesi: MOV-07D180K.pdf
RFQ
MOV-07D121KTR
MOV-07D121KTR
Opis: VARISTOR 120V 1.2KA DISC 7MM