MOV-20D301KTR
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-20D301KTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-20D301KTR
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 300V 6.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi: 1.MOV-20D301KTR.pdf2.MOV-20D301KTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-20D301KTR
Številka dela MOV-20D301KTR Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 300V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 255259 pcs Podatkovni list 1.MOV-20D301KTR.pdf2.MOV-20D301KTR.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 300V Napetost Varistorja (Min) 270V
Napetost Varistorja (Max) 330V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 250V Največji AC volt 190V
Energija 136J natančen opis 300V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 6.5kA Zmogljivost @ Pogostost 1300pF @ 1kHz