MU3261-152Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MU3261-152Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MU3261-152Y
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FERRITE BEAD 1.5 KOHM 1206 1LN
Podatkovni listi: MU3261-152Y.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MU3261-152Y
Številka dela MU3261-152Y Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FERRITE BEAD 1.5 KOHM 1206 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4595 pcs Podatkovni list MU3261-152Y.pdf
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija MU
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število linij 1 Tip montaže Surface Mount
Impedanca @ Pogostost 1.5 kOhms @ 100MHz Višina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Vrsta filtra Power, Signal Line DC Resistance (DCR) (Max) 700 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 300mA