PM0603-2N2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM0603-2N2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM0603-2N2
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2NH 700MA 80 MOHM
Podatkovni listi: PM0603-2N2.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM0603-2N2
Številka dela PM0603-2N2 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2NH 700MA 80 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5313 pcs Podatkovni list PM0603-2N2.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±0.3nH
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.065" L x 0.041" W (1.65mm x 1.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM0603
Ocene - Q @ Frek 18 @ 250MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena M1243TR
PM06032N2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz Induktivnost 2.2nH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna 6.9GHz
natančen opis 2.2nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 80 mOhm 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 80 mOhm
Trenutna ocena 700mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PM0603-18NJ-RC
PM0603-18NJ-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 18NH 700MA 170 MOHM
Na zalogi: 395415 pcs
Prenesi: PM0603-18NJ-RC.pdf
RFQ
PM0603-2N2D-RC
PM0603-2N2D-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 2.2NH 700MA 80 MOHM
Na zalogi: 420742 pcs
Prenesi:
RFQ
PM0603-2N2-RC
PM0603-2N2-RC