PM0603G-R047J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM0603G-R047J
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 47NH 50MA 300 MOHM SMD
Podatkovni listi: PM0603G-R047J.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM0603G-R047J
Številka dela PM0603G-R047J Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 47NH 50MA 300 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4528 pcs Podatkovni list PM0603G-R047J.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.065" L x 0.041" W (1.65mm x 1.05mm)
Ščitenje Shielded Serija PM0603G
Ocene - Q @ Frek 10 @ 50MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena PM0603GR047J delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 47nH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna 260MHz
natančen opis 47nH Shielded Multilayer Inductor 50mA 300 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Trenutna ocena 50mA Tok - nasičenost -