PM0805-15NM
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM0805-15NM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM0805-15NM
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 15NH 600MA 170 MOHM
Podatkovni listi: PM0805-15NM.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM0805-15NM
Številka dela PM0805-15NM Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 15NH 600MA 170 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5335 pcs Podatkovni list PM0805-15NM.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.083" L x 0.059" W (2.10mm x 1.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM0805
Ocene - Q @ Frek 50 @ 500MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena M1155CT
PM080515NM
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz Induktivnost 15nH
Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm) Frekvenca - Samozadostna 3.4GHz
natančen opis 15nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 170 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max
Trenutna ocena 600mA Tok - nasičenost -