PM0805-2N2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM0805-2N2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM0805-2N2M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2NH 600MA 80 MOHM
Podatkovni listi: PM0805-2N2M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM0805-2N2M
Številka dela PM0805-2N2M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2NH 600MA 80 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5399 pcs Podatkovni list PM0805-2N2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.083" L x 0.059" W (2.10mm x 1.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM0805
Ocene - Q @ Frek 15 @ 1.5GHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena M1150TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz Induktivnost 2.2nH
Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm) Frekvenca - Samozadostna 6GHz
natančen opis 2.2nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 80 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max
Trenutna ocena 600mA Tok - nasičenost -