PM1008-1R2K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1008-1R2K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM1008-1R2K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 340MA 2 OHM SMD
Podatkovni listi: PM1008-1R2K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM1008-1R2K
Številka dela PM1008-1R2K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 1.2UH 340MA 2 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5636 pcs Podatkovni list PM1008-1R2K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM1008
Ocene - Q @ Frek 35 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena M1201TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Frekvenca - Samozadostna 250MHz
natančen opis 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 340mA 2 Ohm 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 2 Ohm
Trenutna ocena 340mA Tok - nasičenost -