PM1008-3R3K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1008-3R3K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM1008-3R3K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 290MA 3.4 OHM
Podatkovni listi: PM1008-3R3K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM1008-3R3K
Številka dela PM1008-3R3K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 3.3UH 290MA 3.4 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4008 pcs Podatkovni list PM1008-3R3K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM1008
Ocene - Q @ Frek 22 @ 25MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena M1206CT
PM10083R3K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Frekvenca - Samozadostna 110MHz
natančen opis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 290mA 3.4 Ohm 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 3.4 Ohm
Trenutna ocena 290mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PM1008-3R3K-RC
PM1008-3R3K-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 3.3UH 185MA 1.9 OHM