PM105-680K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM105-680K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM105-680K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 68UH 1.11A 220 MOHM
Podatkovni listi: PM105-680K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM105-680K
Številka dela PM105-680K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 68UH 1.11A 220 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4453 pcs Podatkovni list PM105-680K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.386" L x 0.386" W (9.80mm x 9.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM105
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M1011TR delovna temperatura -30°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.228" (5.80mm) Frekvenca - Samozadostna 9MHz
natančen opis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 1.11A 220 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 220 mOhm
Trenutna ocena 1.11A Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PM105-681K-RC
PM105-681K-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 680UH 280MA 2.25 OHM
Na zalogi: 105354 pcs
Prenesi: PM105-681K-RC.pdf
RFQ
PM105-560K
PM105-560K
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 56UH 1.17A 190 MOHM
Na zalogi: 5152 pcs
Prenesi: PM105-560K.pdf
RFQ
PM105-680K-RC
PM105-680K-RC
Opis: FIXED IND 68UH 1.1A 220 MOHM SMD