PM105S-101M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM105S-101M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM105S-101M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 100UH 800MA 350 MOHM
Podatkovni listi: PM105S-101M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM105S-101M
Številka dela PM105S-101M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 100UH 800MA 350 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4365 pcs Podatkovni list PM105S-101M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.362" W (10.00mm x 9.20mm)
Ščitenje Shielded Serija PM105S
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M1037TR delovna temperatura -30°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) Frekvenca - Samozadostna 7MHz
natančen opis 100µH Shielded Wirewound Inductor 800mA 350 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Trenutna ocena 800mA Tok - nasičenost -