PM105S-271M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM105S-271M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM105S-271M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 270UH 490MA 780 MOHM
Podatkovni listi: PM105S-271M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM105S-271M
Številka dela PM105S-271M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 270UH 490MA 780 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4452 pcs Podatkovni list PM105S-271M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.362" W (10.00mm x 9.20mm)
Ščitenje Shielded Serija PM105S
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M1042CT
PM105S-271MB
PM105S271M
delovna temperatura -30°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 270µH
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) Frekvenca - Samozadostna 5MHz
natančen opis 270µH Shielded Wirewound Inductor 490mA 780 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 780 mOhm Max
Trenutna ocena 490mA Tok - nasičenost -