PM105SB-471-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM105SB-471-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM105SB-471-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 470UH 330MA 1.5 OHM
Podatkovni listi: PM105SB-471-RC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PM105SB-471-RC
Številka dela PM105SB-471-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 470UH 330MA 1.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3982 pcs Podatkovni list PM105SB-471-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.386" L x 0.386" W (9.80mm x 9.80mm)
Ščitenje Shielded Serija PM105SB
Ocene - Q @ Frek 26 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 470µH Višina - sedež (maks.) 0.228" (5.80mm)
Frekvenca - Samozadostna 3MHz natančen opis 470µH Shielded Wirewound Inductor 330mA 1.5 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max Trenutna ocena 330mA