PM1210-101J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1210-101J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM1210-101J
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 100UH 40MA 10 OHM SMD
Podatkovni listi: PM1210-101J.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM1210-101J
Številka dela PM1210-101J Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 100UH 40MA 10 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4548 pcs Podatkovni list PM1210-101J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM1210
Ocene - Q @ Frek 20 @ 796kHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena M6129CT
PM1210101J
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm) Frekvenca - Samozadostna 10MHz
natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 40mA 10 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 10 Ohm Max
Trenutna ocena 40mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PM1206
PM1206
Proizvajalci: IXYS Integrated Circuits Division
Opis: SSR RELAY SPST-NO 500MA 0-600V