PM125S-271M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM125S-271M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 270UH 630MA 700 MOHM
Podatkovni listi: PM125S-271M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM125S-271M
Številka dela PM125S-271M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 270UH 630MA 700 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4064 pcs Podatkovni list PM125S-271M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.496" L x 0.457" W (12.60mm x 11.60mm)
Ščitenje Shielded Serija PM125S
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena PM125S271M delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 270µH
Višina - sedež (maks.) 0.213" (5.40mm) Frekvenca - Samozadostna 4MHz
natančen opis 270µH Shielded Wirewound Inductor 630mA 700 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 700 mOhm Max
Trenutna ocena 630mA Tok - nasičenost 1.07A