PM125SH-150M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM125SH-150M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 15UH 3.3A 30 MOHM SMD
Podatkovni listi: PM125SH-150M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM125SH-150M
Številka dela PM125SH-150M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 15UH 3.3A 30 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5427 pcs Podatkovni list PM125SH-150M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija PM125SH
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena PM125SH150M delovna temperatura -30°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Shielded Wirewound Inductor 3.3A 30 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Trenutna ocena 3.3A Tok - nasičenost -