PM12645S-2R7M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM12645S-2R7M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM12645S-2R7M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 12A 4.3 MOHM SMD
Podatkovni listi: PM12645S-2R7M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM12645S-2R7M
Številka dela PM12645S-2R7M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.7UH 12A 4.3 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4856 pcs Podatkovni list PM12645S-2R7M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.547" L x 0.531" W (13.90mm x 13.50mm)
Ščitenje Shielded Serija PM12645S
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M1265TR delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.232" (5.90mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.7µH Shielded Wirewound Inductor 12A 4.3 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.3 mOhm Max
Trenutna ocena 12A Tok - nasičenost -