PM1608-221M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1608-221M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM1608-221M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 220UH 200MA 2.65 OHM
Podatkovni listi: PM1608-221M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM1608-221M
Številka dela PM1608-221M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 220UH 200MA 2.65 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5093 pcs Podatkovni list PM1608-221M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM1608
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena PM1608221M delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) 0.115" (2.92mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 220µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 2.65 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.65 Ohm Max
Trenutna ocena 200mA Tok - nasičenost 220mA