PM1608S-151M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM1608S-151M-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 150UH 260MA 590 MOHM
Podatkovni listi: PM1608S-151M-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PM1608S-151M-RC
Številka dela PM1608S-151M-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 150UH 260MA 590 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88588 pcs Podatkovni list PM1608S-151M-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.173" W (6.60mm x 4.40mm)
Ščitenje Shielded Serija PM1608S
Ocene - Q @ Frek 40 @ 100kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna 9MHz
natančen opis 150µH Shielded Wirewound Inductor 260mA 590 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 590 mOhm Max
Trenutna ocena 260mA Tok - nasičenost -