PM1812-151J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1812-151J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM1812-151J
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 150UH 105MA 9 OHM SMD
Podatkovni listi: PM1812-151J.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM1812-151J
Številka dela PM1812-151J Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 150UH 105MA 9 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4810 pcs Podatkovni list PM1812-151J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM1812
Ocene - Q @ Frek 40 @ 796kHz
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena M6070DKR delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 5MHz
natančen opis 150µH Unshielded Inductor 105mA 9 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 9 Ohm Max
Trenutna ocena 105mA Tok - nasičenost -