PM1812-2R7J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1812-2R7J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM1812-2R7J
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 370MA 750 MOHM
Podatkovni listi: PM1812-2R7J.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM1812-2R7J
Številka dela PM1812-2R7J Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.7UH 370MA 750 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4385 pcs Podatkovni list PM1812-2R7J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM1812
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.96MHz
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena M6049DKR delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 50MHz
natančen opis 2.7µH Unshielded Inductor 370mA 750 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 750 mOhm Max
Trenutna ocena 370mA Tok - nasičenost -