PM20-270K
pregled izdelka
Številka dela: PM20-270K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 27UH 80MA 5 OHM SMD
Podatkovni listi: PM20-270K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM20-270K
Številka dela PM20-270K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 27UH 80MA 5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4659 pcs Podatkovni list PM20-270K.pdf
Tip Molded Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM20
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena PM20270K delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 27µH
Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm) Frekvenca - Samozadostna 20MHz
natančen opis 27µH Unshielded Molded Inductor 80mA 5 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 5 Ohm Max
Trenutna ocena 80mA Tok - nasičenost -