PM2110-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM2110-2R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM2110-2R2M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 17.2A 3 MOHM SMD
Podatkovni listi: PM2110-2R2M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM2110-2R2M
Številka dela PM2110-2R2M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 17.2A 3 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5478 pcs Podatkovni list PM2110-2R2M.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.201" L x 1.000" W (30.50mm x 25.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM2110
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena M6138 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.570" (14.48mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Unshielded Toroidal Inductor 17.2A 3 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3 mOhm Max
Trenutna ocena 17.2A Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PM2110-331K
PM2110-331K
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 330UH 3.2A 90 MOHM SMD
Na zalogi: 5647 pcs
Prenesi: PM2110-331K.pdf
RFQ
PM2110-2R2M-RC
PM2110-2R2M-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 2.2UH 17.2A 3 MOHM SMD