PM3308-221M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM3308-221M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM3308-221M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 220UH 400MA 1.9 OHM
Podatkovni listi: PM3308-221M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM3308-221M
Številka dela PM3308-221M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 220UH 400MA 1.9 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5768 pcs Podatkovni list PM3308-221M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM3308
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M9727TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 220µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 1.9 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.9 Ohm Max
Trenutna ocena 400mA Tok - nasičenost 500mA