PM3316-100M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM3316-100M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM3316-100M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 10UH 3.9A 38 MOHM SMD
Podatkovni listi: PM3316-100M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM3316-100M
Številka dela PM3316-100M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 10UH 3.9A 38 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5669 pcs Podatkovni list PM3316-100M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM3316
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M9706TR delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.205" (5.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 3.9A 38 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 38 mOhm
Trenutna ocena 3.9A Tok - nasičenost 3.8A