PM3316-221M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM3316-221M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM3316-221M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 220UH 800MA 610 MOHM
Podatkovni listi: PM3316-221M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM3316-221M
Številka dela PM3316-221M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 220UH 800MA 610 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5402 pcs Podatkovni list PM3316-221M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM3316
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M9714TR delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) 0.209" (5.30mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 220µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 610 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 610 mOhm
Trenutna ocena 800mA Tok - nasičenost 800mA