PM3316-4R7M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM3316-4R7M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM3316-4R7M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 4.8A 18 MOHM SMD
Podatkovni listi: PM3316-4R7M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM3316-4R7M
Številka dela PM3316-4R7M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 4.7UH 4.8A 18 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4487 pcs Podatkovni list PM3316-4R7M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM3316
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M9704CT
PM33164R7M
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.209" (5.30mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 4.8A 18 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 18 mOhm
Trenutna ocena 4.8A Tok - nasičenost 5.4A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PM3316-471M-RC
PM3316-471M-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 470UH 450MA 1.7 OHM
Na zalogi: 64510 pcs
Prenesi: PM3316-471M-RC.pdf
RFQ
PM3316-470M
PM3316-470M
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 47UH 1.8A 140 MOHM SMD
Na zalogi: 4014 pcs
Prenesi: PM3316-470M.pdf
RFQ
PM3316-4R7M-RC
PM3316-4R7M-RC
Opis: FIXED IND 4.7UH 4.5A 19 MOHM SMD