PM3602-50-B
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM3602-50-B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM3602-50-B
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 50UH SMD
Podatkovni listi: PM3602-50-B.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM3602-50-B
Številka dela PM3602-50-B Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 50UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5743 pcs Podatkovni list PM3602-50-B.pdf
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.452" L x 0.354" W (11.48mm x 8.99mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM3600
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard Druga imena M1216
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število tuljav 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Induktivnost - priključena v seriji 200µH
Induktivnost - povezana vzporedno 50µH Višina 0.225" (5.72mm)
natančen opis Unshielded 2 Coil Inductor Array 200µH Inductance - Connected in Series 50µH Inductance - Connected in Parallel 220 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 780mA Nonstandard DC Resistance (DCR) - serija 880 mOhm Max
DC Resistance (DCR) - vzporedno 220 mOhm Max Trenutna ocena - serija 380mA
Trenutna ocena - vzporedno 780mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PM3602-33-B-RC
PM3602-33-B-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: INDUCT ARRAY 2 COIL 33UH SMD
Na zalogi: 5613 pcs
Prenesi: PM3602-33-B-RC.pdf
RFQ
PM3602-33-B
PM3602-33-B
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Na zalogi: 4610 pcs
Prenesi: PM3602-33-B.pdf
RFQ
PM3602-50-B-RC
PM3602-50-B-RC
Opis: INDUCT ARRAY 2 COIL 50UH SMD