PM428S-101-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM428S-101-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 100UH 510MA 600 MOHM
Podatkovni listi: PM428S-101-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PM428S-101-RC
Številka dela PM428S-101-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 100UH 510MA 600 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78824 pcs Podatkovni list PM428S-101-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm)
Ščitenje Shielded Serija PM428S
Ocene - Q @ Frek 8.78 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna 9MHz
natančen opis 100µH Shielded Wirewound Inductor 510mA 600 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max
Trenutna ocena 510mA Tok - nasičenost 300mA