PM43-220M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM43-220M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM43-220M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 22UH 680MA 378 MOHM
Podatkovni listi: PM43-220M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM43-220M
Številka dela PM43-220M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 22UH 680MA 378 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5604 pcs Podatkovni list PM43-220M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM43
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M3220TR delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 22µH
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm) Frekvenca - Samozadostna 24MHz
natančen opis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 680mA 378 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 378 mOhm
Trenutna ocena 680mA Tok - nasičenost -