PM5022-150M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM5022-150M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM5022-150M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 15UH 4.3A 36 MOHM SMD
Podatkovni listi: PM5022-150M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM5022-150M
Številka dela PM5022-150M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 15UH 4.3A 36 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4564 pcs Podatkovni list PM5022-150M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.720" L x 0.551" W (18.30mm x 14.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM5022
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M9752TR delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.272" (6.90mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 4.3A 36 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 36 mOhm
Trenutna ocena 4.3A Tok - nasičenost 8A