PM5022-331K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM5022-331K-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 1A 580 MOHM SMD
Podatkovni listi: PM5022-331K-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PM5022-331K-RC
Številka dela PM5022-331K-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 1A 580 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97419 pcs Podatkovni list PM5022-331K-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.720" L x 0.551" W (18.30mm x 14.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM5022
Ocene - Q @ Frek 18 @ 3.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.272" (6.90mm) Frekvenca - Samozadostna 796kHz
natančen opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 580 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 580 mOhm Max
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost 1.8A