PM528S-4R2-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM528S-4R2-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 4.2UH 2.5A 35 MOHM SMD
Podatkovni listi: PM528S-4R2-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PM528S-4R2-RC
Številka dela PM528S-4R2-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 4.2UH 2.5A 35 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 121580 pcs Podatkovni list PM528S-4R2-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.228" L x 0.228" W (5.80mm x 5.80mm)
Ščitenje Shielded Serija PM528S
Ocene - Q @ Frek 7 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 4.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna 51MHz
natančen opis 4.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.5A 35 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max
Trenutna ocena 2.5A Tok - nasičenost 2.2A