PM63S-270M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM63S-270M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 27UH 570MA 340 MOHM
Podatkovni listi: PM63S-270M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM63S-270M
Številka dela PM63S-270M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 27UH 570MA 340 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4965 pcs Podatkovni list PM63S-270M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.244" L x 0.220" W (6.20mm x 5.60mm)
Ščitenje Shielded Serija PM63S
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena PM63S270M delovna temperatura -30°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 27µH
Višina - sedež (maks.) 0.130" (3.30mm) Frekvenca - Samozadostna 19MHz
natančen opis 27µH Shielded Wirewound Inductor 570mA 340 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max
Trenutna ocena 570mA Tok - nasičenost -