PM74S-150N
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM74S-150N
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 15UH 1.39A 80 MOHM SMD
Podatkovni listi: PM74S-150N.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM74S-150N
Številka dela PM74S-150N Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 15UH 1.39A 80 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4759 pcs Podatkovni list PM74S-150N.pdf
Tip Wirewound Toleranca -15%, +25%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)