PM74SH-271M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM74SH-271M-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 270UH 400MA 840 MOHM
Podatkovni listi: PM74SH-271M-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PM74SH-271M-RC
Številka dela PM74SH-271M-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 270UH 400MA 840 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 155170 pcs Podatkovni list PM74SH-271M-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Ščitenje Shielded Serija PM74SH
Ocene - Q @ Frek 30 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 270µH
Višina - sedež (maks.) 0.189" (4.80mm) Frekvenca - Samozadostna 5MHz
natančen opis 270µH Shielded Wirewound Inductor 400mA 840 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 840 mOhm Max
Trenutna ocena 400mA Tok - nasičenost 275mA