PMC1206-102
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PMC1206-102
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN
Podatkovni listi: PMC1206-102.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PMC1206-102
Številka dela PMC1206-102 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3980 pcs Podatkovni list PMC1206-102.pdf
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija PMC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena PMC1206102
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca @ Pogostost 1 kOhms @ 50MHz
Višina (maks.) 0.043" (1.10mm) Vrsta filtra -
DC Resistance (DCR) (Max) 1 Ohm Trenutna ocena (maks.) 100mA