PTH902-030F-103B2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PTH902-030F-103B2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTH902-030F-103B2
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR
Podatkovni listi: PTH902-030F-103B2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTH902-030F-103B2
Številka dela PTH902-030F-103B2 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48885 pcs Podatkovni list PTH902-030F-103B2.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka PC Pins, Board Locks
Temperaturni koeficient - Taper Linear
Velikost - telo Rectangular - 0.447" x 0.374" Face x 0.447" H (11.35mm x 9.50mm x 11.30mm) Serija Pro Audio PTH90
Rotacija 300° Odporen material Carbon
Odpornost (Ohms) 10k Moč (Watts) 0.05W, 1/20W
Pakiranje Bulk Število obratov 1
Število tolp 2 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 10k Ohm 2 Gang Linear Panel Mount Potentiometer Rotary, SPST 1 Turn Carbon 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks
Bushing Thread M7 x 0.75 Vgrajen stikalo Rotary, SPST
Vrsta prilagajanja Side Adjustment Tip aktuatorja Flatted
Dolžina aktuatorja 1.181" (30.00mm) Premer aktuatorja 0.138" (3.50mm), 0.236" (6.00mm)