PTP901-030F-503A3
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PTP901-030F-503A3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTP901-030F-503A3
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka POT 50K OHM 1/40W CARBON LOG
Podatkovni listi: PTP901-030F-503A3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTP901-030F-503A3
Številka dela PTP901-030F-503A3 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis POT 50K OHM 1/40W CARBON LOG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61705 pcs Podatkovni list PTP901-030F-503A3.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka PC Pins, Board Locks
Temperaturni koeficient - Taper Logarithmic
Velikost - telo Rectangular - 0.447" x 0.374" Face x 0.447" H (11.35mm x 9.50mm x 11.35mm) Serija Pro Audio PTP90
Rotacija 310° Odporen material Carbon
Odpornost (Ohms) 50k Moč (Watts) 0.025W, 1/40W
Pakiranje Tray Število obratov 1
Število tolp 1 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 50k Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.025W, 1/40W PC Pins, Board Locks
Bushing Thread M7 x 0.75 Vgrajen stikalo None
Vrsta prilagajanja Side Adjustment Tip aktuatorja Flatted
Dolžina aktuatorja 1.181" (30.00mm) Premer aktuatorja 0.236" (6.00mm)