PV12P102A01B00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PV12P102A01B00
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: PV12P102A01B00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PV12P102A01B00
Številka dela PV12P102A01B00 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21238 pcs Podatkovni list PV12P102A01B00.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Round - 0.299" Dia x 0.260" H (7.60mm x 6.60mm)
Serija PV12 Odporen material Cermet
Odpornost 1 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Število obratov 4
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 1 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 4 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PV12P104A01B00
PV12P104A01B00
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Na zalogi: 20996 pcs
Prenesi: PV12P104A01B00.pdf
RFQ
PV1230 BK001
PV1230 BK001
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: HOOK-UP STRND 12AWG BLACK 1000'
Na zalogi: 162 pcs
Prenesi: PV1230 BK001.pdf
RFQ
PV12P202A01B00
PV12P202A01B00
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN TOP