PV36W100C01B00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PV36W100C01B00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PV36W100C01B00
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: PV36W100C01B00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PV36W100C01B00
Številka dela PV36W100C01B00 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88915 pcs Podatkovni list PV36W100C01B00.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±150ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.378" x 0.197" Face x 0.394" H (9.60mm x 5.00mm x 10.00mm)
Serija PV36 Odporen material Cermet
Odpornost 10 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Druga imena 490-2872
Število obratov 25 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 10 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Top Adjustment