PV36X201C01B00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PV36X201C01B00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PV36X201C01B00
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: PV36X201C01B00.pdf
100 pcs
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PV36X201C01B00
Številka dela PV36X201C01B00 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74192 pcs Podatkovni list PV36X201C01B00.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.394" x 0.197" Face x 0.394" H (10.00mm x 5.00mm x 10.00mm)
Serija PV36 Odporen material Cermet
Odpornost 200 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tube Druga imena 490-2898
Število obratov 25 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 200 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Side Adjustment